​בדרך מצ'כיה: סקודה אוקטביה חדשה – ועוד

​בדרך מצ'כיה: סקודה אוקטביה חדשה - ועוד

יבואנית סקודה לישראל פתחה את השנה בהשקת הקאמיק, אבל במחצית השנייה של 2020 יהיו עוד חדשות חשובות

2020 נפתחה עם תחילת שיווק סקודה קאמיק, רכב הפנאי הקטן של סקודה, אבל היא לא תסתיים כאן עבור יבואנית המותג, צ'מפיון מוטורס. גם גרסת הסקאוט בעלת המראה הקשוח יותר עשויה להגיע, עם יעד מכירות כולל של כ-2,500 יחידות בהתאם למלאים הזמינים.
2020 תהיה גם שנה מלאה ראשונה לשיווק סקודה סקאלה, וביבואנית מעוניינים להרחיב את מבחר הגרסאות וגם להעלות את כמות המכירות.

ואולם החדשה החשובה באמת עבור המותג תהיה כמובן סקודה אוקטביה החדשה, שכבר הוצג בעולם אבל לארץ תגיע ככל הנראה רק במחצית השנייה של 2020 - ואולי אפילו לקראת סוף השנה. המלאי של האוקטביה הנוכחית אמור להסתיים בתחילת הרבעון השני של 2020, וזה עשוי ליצור פער ומחסור באספקת הדגם הנמכר ביותר של סקודה בישראל.

החלק השני של 2020 אמור לבשר על הגעת גרסת כלאיים נטענת של סקודה סופרב. זו מתעכבת בגלל שהביקוש באירופה גדול. כמעט במקביל צפויה גם לנחות בארץ גרסה נטענת של האוקטביה החדשה.

ומה עם הרכב החשמלי החדש של סקודה, שיחלוק בסיס עם פולקסווגן ID.3? רכב זה יוצג באופן רשמי השנה, יהיה דומה למכוניות התצוגה ויז'ן iV מ-2019, ויצא לשיווק באירופה לקראת סוף 2020. כרגע לא ברור אם גם אנחנו נוכל לקבל אותו עוד השנה.

[auto-iframe link=http://1shoq.com/publishnews22012020.htm tag=ebay width=900 height=270 autosize=yes] [auto-iframe link=http://hokok.co.il/adsherehokok.htm tag=amazon width=900 height=270 autosize=yes]
התחברות

שכחת את הסיסמה?

התחבר